м. Вишгород, вул. Набережна,

буд. 7/1, оф. 311  stationer@ukr.net

Мови
Подарунковий творчий набір для школяриків
Подарунковий набір для школяра представляє собою комплект самих необхідних приладь. Набір підходить як для дівчинки, так і для хлопчика.
До складу набору входять 18 предметів:
364.00
грн
Набір пакетованого чаю асорті, 24 сорти по 4шт, 96 пакетів, GREENFIELD

Набір чаю Greenfield Premium tea Collection включає в себе рідкісні сорти чорного, зеленого чаю з кращих плантацій Цейлону, Індії, Кенії і Китаю і оригінальні чайні композиції з ягодами, фруктами, пелюстками квітів і запашними травами, трав'яні чаї.

161.55
грн
Калькулятор Citizen SDC-888 ХRD, 12 розрядів, червоний

Пластиковий корпус з алюмінієвими вставками, пластикові клавіші,
розмір 158х203х31мм

535.51
грн
Канцтовари, папір
Господарчі товари
Найчастіше купують
Офісна техніка
378.00грн
Новинка
Канцтовари, папір
0.59грн
Новинка
Канцтовари, папір
0.94грн
Новинка
Офісна техніка
291.02грн
Новинка
Офісна техніка
355.70грн
Новинка
Господарчі товари
100.01грн
Новинка
Новинки
Господарчі товари
208.02грн

Сторінки

Шановні друзі та партнери

 

Представляємо вам приватне підприємство «Стейшенері»

 

У 2017 році компанії виповнилося 10 років роботи в сфері серівісу та поставки товарів для офісів. Ми постчаємо канцелярські, господарські товари, витратні матеріали, офісне приладдя, товари для дому та школи і завжди готові надати послуги з постачання необхідних для вас товарів.

 

За багато  років роботи ми отримали репутацію надійного, стабільного партнера для багатьох наших клієнтів. Наші фахівці завжди знаходять вірні рішення, і цінують кожного нашого замовника. Компанія завжди готова стати для вас надійним і відповідальним постачальником. Для цього ми маємо широкий асортимент товарів різних цінових категорій, які завжди професійно підбираються, здійснюємо їх доставку, пропонуємо різні форми оплати і умови. Для зручного вибору товарів пропонуємо скористатися можливістю вибрати і замовити товари в нашому магазині, скористатися формою для зв'язку або зателефонувати нам. Наші менеджери завжди проконсультують, допоможуть з вибором, будуть відкриті для спілкування і врахують ваші побажання.

 

З повагою, колектив ПП «Стейшенері»

 

Є запитання?